
Kontakt:
- 530 308 371

Anna Górecka-Grubiak
OPINIA PACJENTA: Gorąco polecam wizytę u pani dietetyk. Dieta dopasowanych do moich potrzeb i możliwości i waga spadła już w pierwszym tygodniu. Nie byłam w tym czasie głodna nawet przez chwilę.

Na początku zdrowe odżywianie często wydaje się skomplikowane 🤯
Ale dieta nie powinna być karą ani ciągłą walką ❌

Twój komentarz